Ademyavuz Mah.2348 Sok.No:55 Gebze/Kocaeli

Halatlı – Zincirli Çektirme Ekipmanı Periyodik Kontrolü

» Halatlı – Zincirli Çektirme Ekipmanı Periyodik Kontrolü

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’ne göre standartlarda aksi belirtilmediği sürece, Halatlı Çektirme Ekipmanı ve Zincirli Çektirme Ekipmanı, beyan edilen yükün en az 1,25 katını, dinamik deneyde ise 1,1 katını, etkili ve güvenli bir şekilde kaldıracak ve askıda tutabilecek güçte dayanıklılık ve yeterlikleri bir yılı aşmayan sürelerle kontrol edilir.

Halatlı – Zincirli Çektirme Ekipmanı periyodik kontrolü ilgili standartlarda belirtilen kriterlere uygun olarak konusunda uzman makine mühendislerimiz tarafından yapılır.

Kapasitesinin altında kullanılacak çektirme ekipmanlarında beyan edilen kaldırılacak azami yük, işveren tarafından beyan edilen kaldırılacak maksimum ağırlıktır.Halatlı-Zincirli Çektirme Ekipmanı periyodik kontrolü

Muayene kuruluşumuz Gebze'de bulunmaktadır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda İstanbul, Tekirdağ,  Edirne , Çanakkale , Kocaeli , Bursa ile Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin her ilinde Basınçlı Kaplar Periyodik Kontrolleri hizmeti ve muayene faaliyetlerini gerçekleştirebilir durumdadır.

Halatlı – Zincirli Çektirme Ekipmanı Periyodik Kontrolü Teklifi AlınMesaj İçeriği