Ademyavuz Mah.2348 Sok.No:55 Gebze/Kocaeli

Mobil Vinç Periyodik Kontrolü

» Mobil Vinç Periyodik Kontrolü

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’ne göre standartlarda aksi belirtilmediği sürece, Mobil Vinç gibi karşı ağırlıklı ekipmanlar, beyan edilen yükün etkili ve güvenli bir şekilde kaldıracak ve askıda tutabilecek güçte dayanıklılık ve yeterlikleri bir yılı aşmayan sürelerle kontrol edilir.

Mobil vinç periyodik kontrolü için kararlılık deneyi, ilgili standartlarda belirtilen kriterlere ve üreticisinin müsaade ettiği kriterlere uygun olarak konusunda uzman makine mühendislerimiz tarafından yapılır.

Kapasitesinin altında kullanılacak Mobil Vinçlerde beyan edilen kaldırılacak azami yük, işveren tarafından beyan edilen kaldırılacak maksimum ağırlıktır.Mobil Vinç Periyodik Kontrolü

Muayene kuruluşumuz Gebze'de bulunmaktadır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda İstanbul, Tekirdağ,  Edirne , Çanakkale , Kocaeli , Bursa ile Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin her ilinde Basınçlı Kaplar Periyodik Kontrolleri hizmeti ve muayene faaliyetlerini gerçekleştirebilir durumdadır.

Mobil Vinç Periyodik Kontrolü Teklifi AlınMesaj İçeriği